Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету

Перегляд петиції

Зупинити крадіжку теплової енергії у багатоквартирних будинках, установку без дозволу додаткових секцій приладів централізованого опалення. Провести аудит теплових приладів у багатоквартирних будинках із загальним тепловим лічильником. Заборонити встано

Зупинити крадіжку теплової енергії у багатоквартирних будинках, установку без дозволу додаткових секцій приладів централізованого опалення.  

Провести аудит теплових приладів у багатоквартирних будинках із загальним тепловим лічильником.  

Заборонити встановлення приладів централізованого опалення на балконах та лоджіях.  

У опалювальний період, велика кількість абонентів опалювальної мережі, скаржиться на "ледве теплі батареї".  

Однією з основних причин є зміна конфігурації приладів централізованого опалення, встановлення додаткових секцій, застосування непроектних опалювальних приладів, зі збільшенням площі віддачі теплової енергії в квартирах.  

Так відбувається крадіжка теплової енергії у сусідів по багатоквартирному будинку.  Вимагаю, що зобов'язати проведення перевірок на технічну проектну відповідність приладів опалення, проводити щоквартальний контроль з боку постачальників теплової енергії централізованого опалення (з одним на весь будинок лічильником тепла).  

У разі виявлення порушень, робити фактичне споживання недобросовісного абонента мережі та виконувати розрахунок за останні три роки за фактично вкрадену теплову енергію у сусідів по багатоквартирному будинку (з одним на весь будинок лічильником тепла).  

Залучати до кримінальної відповідальності та штрафів недобросовісних абонентів, які у опалювальний період систематично крали у сусідів теплову енергію.

  Після виявлення фактів крадіжки теплової енергії недобросовісними абонентами провести перерахунок постраждалим абонентам багатоквартирного будинку з одним загальним тепловим лічильником.  

За злодіїв, які встановлюють батареї навіть у себе на балконах та лоджіях, не повинні платити малозабезпечені громадяни та пенсіонери.  

Цей аудит необхідно робити завжди, а особливо до наступного складного опалювального сезону.

Автор: Ковалевич Максим ОлексійовичПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 3
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 02.08.2022Кінцева дата: 02.11.2022

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 3Залишилося зібрати: 997

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.

Підписанти

Мельничук Катерина Леонідівна
Дата підпису: 2022-08-07 01:53:47
Воробйова Наталя Миколаївна
Дата підпису: 2022-08-06 08:52:41
Ковалевич Максим Олексійович
Дата підпису: 2022-08-02 14:53:49


© 2009—2022, Виконком Криворізької міської ради