Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Порушення з прав працевлаштування

Департамент соціальной політики

 

   Державній комісії з працевлаштування

 

Єсиповича Олександра Васильовича

М. Кривий Ріг, вул. Сахарова 15/66

Тел.: 067 92 818 93

Ел. адреса: Esipo8ich@gmail.com

 

Звернення

 

Я Єсиповича Олександр в  жовтні 2016 року знаходився на обліку державної служби зайнятості, у той час я знайшов об’яву по прийому на вакансію масажиста в  медико-оздоровчий центр ФОП Щербаков Є.Д. за адресою – вул. Соборності буд. 22.

Працевлаштування  було в усній формі. Через деякий час Щербаков Є.Д.        попросив мене принести ІПН код  та паспорт, з його слів, щоб оформити працевлаштування та сплачувати податки. Потім  на мене відкрили громадське об’єднання (ГО) «Прощай Діабет», з   метою працевлаштування інших співробітників.

   Пропрацювавши  у Щербакова Є.Д. до вересня 2020 року, мене було       звільнено, теж усній формі, та без виплати заробітної плати, в обсязі – певно

го відсотка за 55 прийнятих мною пацієнтів. При звільненні виявилося, що мене не було офіційно працевлаштовано, я  не маю запису в трудовій книжці, та на  моє питання про причину звільнення,  Щербаков Є.Д.  не  дав  належного пояснення, він  відповів, що  дає заробітну плату  кому хоче і скільки хоче, а   також заявив, що я сам відмовився від працевлаштування.

        Прошу провести перевірку по факту законності діяльності даного медич ного центру, а також працевлаштування робітників та наявності  дозволу   на медичну практику Щербакова Е.Д.

        Також у мене є докази того, що я працював у ФОП Щербакова Є.Д. жовтня 2016 по вересень 2020 року: журнал обліку пацієнтів, є свідки  того що, я   перебував   весь цей час на робочому місці у ФОП Щербакова Є.Д.

      Прошу, щоб було враховано стаж праці у ФОП Щербакова Є.Д., та виплачена заборгованість по заробітній платі.        

 

10 вересня 2020 року                                                       Єсипович О.В.

Автор: Петиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 0
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 15.09.2020Кінцева дата: 15.12.2020

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 0Залишилося зібрати: 1000

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.


© 2009—2020, Виконком Криворізької міської ради