Офіційний вебсайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Будівництво лінії швидкісного трамваю (метротраму) на ділянці

Подається до розгляду проєкт будівництва наземної лінії швидкісного трамваю (метротраму) в центральній частині міста на ділянці "Автовокзал" - Пр. Гагаріна - Пр.Миру - Пл.Визволення. Пропонується створення виділеної лінії по центру проспектів з будіництвом шести станцій: "Дніпровське шосе" - "Педагогічний інститут" - "95 квартал" - "Проспект Миру" - "Центральний Ринок" - "Площа Визволення".

"Дніпровське шосе" - розташування "кільце Автовокзалу" в місці прилягання проспекту Гагаріна до вул.Дніпровське шосе;

"Педагогічний інститут" - розташування на перехресті проспекту Гагаріна з вул.Галенка;

 "95 квартал" - розташування між площею Горького (95 квартал) та вул.Єсеніна;

"Проспект Миру" - розташування на перехресті проспекту Миру та вул.Гетьманської;

"Центральний Ринок" - розташування на вул.Лермонтова перед перехрестям вул. Лермонтова, проспекту Миру та вул. Старовокзальної;

"Площа Визволення" - розташування на площі Визволення біля кінцевої зупинки та супермаркету "Сільпо".

Станції матимуть вигляд двох посадкових платформ влаштованих по центру проспекту з виходом до наземних чи підземних переходів. Пропонується використання двохкабінних трамваїв на даній ділянці для нівелювання необхідності будівництва розворотних кілець на кінцевих зупинках, це зменшить затратність будівництва і експлуатації та дасть змогу більш раціонально використати громадський простір.

Хотілося б звернути увагу чинного голови міста Костянтина Павлова та міської адміністрації, що будівництво другої лінії метротраму дасть змогу з'єднати центральну частину міста з вже існуючою лінією (ст.Зарічна - ст.Кільцева) чим значно полегшить мобільність мешканців віддалених районів міста. Переваги швидкісного трамваю в порівнянні з іншими видами громадського транспорту беззаперечні. Він має перевагу у пасажиромісткості та швидкості, також це еколочіний транспорт, що для нашого міста є особливо важливим.

Такий проєкт дасть змогу "потіснити" маршрутки та створити нову транспортну модель міста в якій буде можливо врахувати всі недоліки чим облегшить мобільність містян.

Автор: Остроушко Максим ВолодимировичПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 2
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 27.04.2021Кінцева дата: 27.07.2021

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 2Залишилося зібрати: 998

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.

Підписанти

Червоним кольором помічені підписи користувачів, які не підтвердили участь у голосуванні або надали недостовірні дані. Голос буде враховано у разі підтвердження громадянином його участі у голосуванні.

Матвєйцев Віталій Борисович
Дата підпису: 2021-05-06 11:32:12
Бухаріна Поліна Вікторівна
Дата підпису: 2021-04-29 11:08:42


© 2009—2021, Виконком Криворізької міської ради