Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Контактна мережа тролейбуса вздовж від Юності до вул. Спаська

В районі Юності, поворотом на вул. Курчатова, і як їхати на Спаську немає тролейбусної контактної мережі, там крім маршруток: №250 «вул. Электрозаводскька - Соцмісто», потім №397 «пл. Визволення - ринок Босфор» та №314 «Міська лікарня №2 - прохідна заводу "Констар"» нічого взагалі не їздить. Маршрутки просто їдуть забиті вранці, неможливо виїхати. А взагалі навіть вони взагалі не зупиняються, якщо ловити їх. Тролейбусного руху в тій ділянці взагалі просто НЕМАЄ!

Прошу: побудувати контактну мережу тролейбуса в районі Юності, поворот направо до вул. Спаська (там приблизно 740 м дроту + там ), і пустити в цей ділянку тролейбусний маршрут. Наприклад: 13Б "пл. Визволення - пл. 30 річчя Перемоги (ч/з Первомайку, Юність) та виїзд на Спаську через цю ділянку, де я прошу побудувати контактну мережу тролейбуса. Сподіваюся на підписи, петиції, і позитивному рішенні і на дії також.

Автор: БАЩУК ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 0
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 12.01.2018Кінцева дата: 12.04.2018

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 0Залишилося зібрати: 1000

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.


© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради