Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Переіменування вулиці 22 Партз`їзду в вулицю Матусевича

Згідно ст.40 Конституції Україні, усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Користуючись цим правом прошу у рамках проведення декомунізації переіменувати вулицю 22 Партз'їду у вулицю Матусевича. 

Матусевич Віта́лій Оле́гович — сержант Збройних сил України - за життя проживав на цій вулиці.

Закінчив Криворізьку ЗОШ № 75. Відслужив у лавах Збройних сил України, 2007 року пішов працювати на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — у цех блюмінгу № 2. Закінчив Криворізький політехнічний коледж, перейшов працювати до залізничного цеху № 1.

Призваний до лав ЗСУ в часі першої хвилі мобілізації. Командир бойової машини десанту, 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Загинув 31 липня 2014-го під час виконання бойового завдання — у часі потужних обстрілів бойовиками з РСЗВ «Град» позицій українських військ та одночасної атаки із засідки — на колону БТРів десантників поблизу Шахтарська.

Вдома залишилися батьки та сестра.

14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність III ступеня» (посмертно).

Криворізькою міською радою нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеню (посмертно).

Вважаю за необхідне з урахованням нинішньої ситуації та з поваги до пам'яті полеглого героя назвати вулицю його прізвищем.

Автор: Буковшина Наталія СергіївнаПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 410
Не зібрано необхідної кількості підписівПочаток збору підписів: 19.01.2016Кінцева дата: 19.04.2016
Відповідь на петицію
Шановна Наталія Сергіївна! Петиція стосовно переіменування вулиці 22 Партз"їзду в вулицю Матусевіча не набрала необхідної кількості підписів і буде розглянута як електронне звернення


© 2009—2016, Виконком Криворізької міської ради
Розробка сайту ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»