Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Жахливий стан дороги

Доброго дня Вилкул Ю.Г. Звертається до Вас увесь будинок вулиці Космонавтів 45 ( Саксаганського р-н), наше звернення з проханням відремонтувати дорогу біля нашого будинку, яка знаходиться у жахливому стані. До під'їзду не можливо під'їхати автомобілем, а також у зимню пору   при виклику медичної допомоги, мед. працівники йдуть пішки до під'їзду із  за жахливого стану дороги, яка не ремонтувалася з моменту нашого проживання тут ( більше 10 років)  Також в нашому будинку багато мешканців похилого віку, та інвалідів, яким при виклику таксі потрібно виходити до центральної дороги, адже водії відмовляються підїзжати  до під'їзду  по такій дорозі. А матусям з колисками взагалі дуже тяжко дається цей шлях. Будемо дуже вдячні на відгук до нашого прохання. З повагою буд. Космонавтів 45.

Автор: СМІРНОВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНАПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 1
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 05.10.2017Кінцева дата: 05.01.2018

Необхідна кількість підписів: 500Зібрано підписів: 1Залишилося зібрати: 499

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.

Підписанти

Червоним кольором помічені підписи користувачів, які не підтвердили участь у голосуванні або надали недостовірні дані. Голос буде враховано у разі підтвердження громадянином його участі у голосуванні.

ГУДЗЕНКО ЮЛИЯ ЕВГЕНЬЕВНА
Дата підпису: 2017-10-19 19:23:51


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради