Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Вимагаємо громадського обговорення бюджету Кривого Рогу!

Цьогорічний бюджет Кривого Рогу мав значну кількість прогалин у вигляді маловажливих для жителів міста статей видатків. Це, зокрема, нерівномірний розподіл видатків між важливими та менш важливими статтями.

Але хто має визначати, що для жителів міста є пріоритетним, а що – другорядним?

Що важливіше для міста та його розвитку: 18 млн. грн. на очистку ставків та реконструкції їхньої набережної поблизу екологічно агресивного металургійного виробництва, чи енергомодернізація житлового фонду Кривого Рогу, спорудження міні-котелень, капітальні ремонти закладів освіти та медицини.

На ухвалення цих та подібних їм рішень повинна впливати громада міста. А для цього необхідно запровадити практику громадського обговорення бюджету міста. Також важливе звітування міської влади, зокрема міського голови, щодо виконання бюджету.

Як мешканці міста, ми бажаємо бути співучасниками та нести солідарну відповідальність за формування власного життєвого оточення. Життєздатна криворізька громада неможлива без солідарної діяльності своїх мешканців.

 

Вимога петиції:

Для визначення пріоритетних витрат міського бюджету, вимагаємо запровадити практику громадського обговорення бюджету Кривого Рогу.

Автор: ГУЛІВАТИЙ ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 3
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 08.12.2017Кінцева дата: 08.03.2018

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 3Залишилося зібрати: 997

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.

Підписанти

Червоним кольором помічені підписи користувачів, які не підтвердили участь у голосуванні або надали недостовірні дані. Голос буде враховано у разі підтвердження громадянином його участі у голосуванні.

ТІЩЕНКО АРТЕМ МИКОЛАЙОВИЧ
Дата підпису: 2017-12-20 23:18:51
ПЕТРУХІН АНТОН ВСЕВОЛОДОВИЧ
Дата підпису: 2017-12-16 14:31:28
КУЗНЕЦОВА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
Дата підпису: 2017-12-08 13:00:16


© 2009—2018, Виконком Криворізької міської ради