Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради
Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Перегляд петиції

Відновлення повноцінного функціонування водолікарні в Покровському районі по вулиці Невській,11

У Кривому Розі функціонують 3 водолікарні. Одна з кращих знаходилась в Покровському районі по вулиці Невська, 11. Раніше сюди приїзджали на лікування жителі з усього міста.
З 2012 року заклад став структурним підрозділом міської лікарні №16 і його передали на баланс області. З тих самих пір і почався крах лікарні: закриті найпопулярніші процедури; немає більше радонових, перлинних, скипидарних ванн, відомих по всьому світу цілющим ефектом; не працює Шарко і підводний душ-масаж. Штат працівників скорочений до мінімуму. Сама будівля потребує термінового ремонту, стіни обсипаються, дороге обладнання радянських часів іржавіє, тоді як жителі нашого промислового міста дуже потребують таких медпроцедур. Гарячу воду давно відключили, всі комунікації застаріли.
Деякі відділення все ще працюють, наприклад, незамінні зали лікувальної фізкультури і механотерапії. Люди з порушенням опорно-рухового апарату після курсу процедур в прямому сенсі слова стають на ноги. В строю ще залишилися деякі процедури: масаж, світло - і електролікування, УВЧ, дарсонвалізація, магніто-терапія та озокерито-парафінове лікування.
Проект реконструкції водолікарні розроблений, але в області немає грошей.
Виходом із ситуації могло б бути виділення коштів з бюджету міста для проведення ремонту і відновлення роботи водолікарні для оздоровлення жителів Покровського, Тернівського, Саксаганського, Довгинцівського та інших, у тому числі прилеглих сільських районів.

 

Автор: ШВЕД МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧПетиція від: Фізичної особиЗібрано підписів: 4
Розпочато збір підписівПочаток збору підписів: 10.10.2017Кінцева дата: 10.01.2018

Необхідна кількість підписів: 500Зібрано підписів: 4Залишилося зібрати: 496

Повідомлення
Для того щоб підписатися під петицією Ви маєте авторизуватися на сайті.

Підписанти

Червоним кольором помічені підписи користувачів, які не підтвердили участь у голосуванні або надали недостовірні дані. Голос буде враховано у разі підтвердження громадянином його участі у голосуванні.

ГУДЗЕНКО ЮЛИЯ ЕВГЕНЬЕВНА
Дата підпису: 2017-10-19 19:22:58
ВЕРОВЕНКО РОМАН ЄВГЕНОВИЧ
Дата підпису: 2017-10-11 16:37:54
ВЕРОВЕНКО ЛІЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА
Дата підпису: 2017-10-11 06:27:59
ШВЕД МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
Дата підпису: 2017-10-10 20:28:19


© 2009—2017, Виконком Криворізької міської ради